Cestování s karavanem je svobodnější

2154Chcete vyrážet na cesty a přitom mít svůj domov stále u sebe? Nechcete být neustále závislí na hotelích a penzionech? Toužíte užít si opravdu skvělou dovolenou, kdy budete jezdit podle své libosti a zastavíte a ubytujete se vždy tam, kde se vám bude líbit? Jestli je vaším snem přesně takové cestování, potom by se vám velice hodil karavan. Právě on dává cestování obrovskou svobodu. Díky němu můžete bydlet naprosto kdekoli.

Obytný přívěs nemusí být nákladnou investicí

Mnozí z vás si ale možná při těchto slovech povzdychnou. Ano, mít karavan to je sice výborný nápad, jenže koupě karavanu je finančně hodně nákladnou záležitostí. Proto si zřejmě budete muset nechat něco podobného ujít.  Omyl. Bazar karavanů vám dokáže, že koupě karavanu rozhodně nemusí zruinovat váš rodinný rozpočet. Firma Burimex nabízí bazarové karavany ve velmi dobrém stavu. Kromě toho má v nabídce i prodej nových karavanů, a to především anglických SWIFT, STERLING, SPRITE, francouzských CARAVELAIR a také německých obytných vozů FOSTER.  Nabídka je tedy skutečně reprezentativní. Každý týden navíc přibývají v sortimentu nové obytné přívěsy. Anglické karavany jsou mnohem lépe vybavené než většina evropských karavanů. Z těchto důvodů jsou také velice oblíbené.

Nechybí ani servis a doplňkové služby

Základním heslem je „Prodávat v bazaru karavanů pouze obytné přívěsy ve velmi dobrém stavu a se zárukou“. Na tom si společnost Burimex opravdu zakládá. Poskytuje kompletní záruku na karavany na  šest měsíců. Zároveň nabízí i servis karavanů. Součástí portfolia firmy je také dovoz náhradních dílů pro obytné přívěsy a obchod s doplňky pro ně. Nechybí ani jejich čištění a mytí. Mimo dovozu karavanů ze zahraničí se ale firma zabývá také výkupem a komisním prodejem karavanů. Pokud tedy chcete prodat starší zachovalý karavan, máte zde možnost.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>