Kupujete ojetinu? Nespalte se u nesolidních prodejců

Nákup auta v autobazaru mnozí považují za tak trochu adrenalinový sport. Být tomu tak ale nemusí. Důležité je zejména nepodcenit výběr dobrého autobazaru. Bazarů aut je samozřejmě v Praze obrovské množství, ale solidního prodejce je potřeba hledat. Proto si řekneme, jak takového prodejce poznáte, a co je při volbě správného autobazaru důležité.

Vybíráme spolehlivý autobazar

Pokud prodejce ojetých aut nabízí solidní jednání, nabídne vám také na své vozy záruku. Podle toho poznáte, zda si skutečně stojí za tím, co prodává. Auto bazary by měly zejména prověřovat historii vozů, dle čehož nejen poznáte jejich původ, ale také zda náhodou nebyla odcizena.

Vůz, který byl předmětem trestné činnosti, je samozřejmě problematické zboží a mohli byste o něj v budoucnu přijít. Stejně tak byste si měli ověřit, zda vůz není náhodou ve vlastnictví leasingové společnosti. Dobrý autobazar zkrátka nabízí:

  • Prověřená vozidla
  • Vozy v dobrém technickém stavu s platnou STK

Vždy je také dobré orientovat se podle prvního dojmu, protože podle toho často rychle poznáte, zda jednáte se solidní člověkem. Když zmiňujeme technický stav vozu, tak by mělo být samozřejmostí, že vám bude umožněna třeba prohlídka automechanikem. Kvalitní autobazary v Praze by vám měly podat veškeré požadované informace o voze, které vás zajímají a nesnažit se něco skrývat. Setkáte-li se se snahou vás odbyt, jděte vždy raději o dům dál.

Nabídka služeb zákazníkům

Dobrý autobazar také nabídne svým zákazníkům mnohé doplňkové služby. Ty mu usnadní administrativu, která je spojená s koupí vozidla. Může se jednat třeba o nabídku výhodného financování. Zde může přijít vhod úvěr bez navýšení či leasing a zajímavou nabídkou může být také zpětný leasing bez poplatku. Možná oceníte také nabídku povinného ručení či rovněž havarijního pojištění.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>