Jak jednoduše pořídit dopravní značení?

Dopravní značení je pro bezpečný silniční provoz nepostradatelnou součástí. Kdyby se řidiči měli chovat jen podle vlastního uvážení, to by to u nás na silnicích vypadalo. Bohužel některé části českých silnic jsou nebezpečné a to především díky chybějícímu nebo poškozenému dopravnímu značení. Tuto situaci je třebas nejdříve napravit. Máte úsek silnice, kde chybí nebo je poškozené značení? Co v takovém případě dělat?

Řešení je naštěstí jednoduché – kontaktovat firmu AZ Značky

Naštěstí je řešení tohoto problému mnohem snazší, než by se mohlo na první pohled zdát. Jediné, co musíte udělat, je kontaktovat specializovanou firmu v této oblasti. A specializovanou firmou na dopravní značení je na našem trhu společnost AZ Značky. Tato firma byla založena již v roce 2006 a od doby svého založení se zabývá dopravním značením všeho druhu a na celém území ČR. Společnost dokonce využívá systém monitorování práce Venzeo. Po dokončení prací bude zákazník pomocí tohoto systému okamžitě informován o provedení objednaných prací.

auto-moto-web.eu_azznacky_cz_01

Svislé dopravní značení jako základ nabídky

Největší rizika poškození a bohužel i krádeže nese především svislé dopravní značení. Všem dobře známé plechové značky podél silnic. O umístění svislého dopravního značení rozhoduje stanoveným postupem příslušný správní orgán. Firma AZ Značky nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem svislého dopravního značení všech druhů. V nabídce nechybí výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové, informativní, zákazové a další.

auto-moto-web.eu_azznacky_cz_02

Vodorovné dopravní značení všech druhů

Jako pravý specialista v oblasti dopravního značení společnost AZ Značky pochopitelně nenabízí jen svislé dopravní značení, ale také vodorovné dopravní značení. Opět všech druhů. Vodorovné dopravní značení podléhá neustálému opotřebení a čas od času je třeba zvýraznit nebo změnit. AZ Značky je schopna provádět aplikaci vodorovného dopravního značení strojově i ručně pomocí různých technologií a barev. Záleží jen na požadavcích investora.

Víte, že moderní automobily už mohou sledovat dopravní značení za vás? Více čtěte v tomto článku.

2 komentáře

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>