Nový skvělý motor pro průmyslová sekční vrata

Společnost Univers Tech s.r.o., která patří mezi největší firmy v oboru garážových vrat v České republice. Představuje nový motor typ SHAFT 50 Pro, určený pro průmyslová sekční vrata. Tento vyspělý motor má zabudovaný frekvenční měnič pro pomalé rozjezdy a dojezdy, při otevírání i zavíraní vrat. Znamená to, že vrata jedou po celé dráze naprosto vyváženě  plynule bez jakýchkoli otřesů a záškubů. Díky tomuto  se zvyšuje životnost garážových vrat. Hradec Králové je město, kde je hned několik realizací průmyslových vrat s těmito motory a procenta aplikací vrat s těmito motory se zvyšují a sním i  spokojení zákazníci.

motor na sekční průmyslová vrata

Shaft 50 Pro

Pokud uvažujete o průmyslových sekčních vratech určitě si nechte nacenit i tento motor. Doporučuji zhlédnout webové stránky www.univers.cz a také kanál společnosti na youtube, kde je video kde uvidíte jak krásně vrata s tím skvělým motorem fungují.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>