Kde hledat, když potřebujete dodávku?

Zjišťujete, že pro vaše potřeby už nestačí jen osobní automobil, ale potřebujete užitkový vůz s větší kapacitou úložného prostoru? Dosluhuje už vaše stará dodávka, ale nechcete investovat zbytečně mnoho peněz do nákupu zbrusu nového vozu přímo z výroby? Pokud nechcete, není třeba kupovat zcela nový vůz. I ojeté dodávky mohou mít ještě velkou kvalitu a nabídnout dlouhé roky spolehlivého provozu. Stačí jen vědět, kde hledat.

Trh s ojetými dodávkami je velký

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, tak trh s ojetými dodávkami je v současnosti velmi pestrý. Dají se najít všechny značky a typy vozů, které byste si pro své účely představovali. A kde je hledat? Nejsnazší volbou jsou autobazary a právě na ně se zaměříme. Většina autobazarů na našem trhu je zaměřená na prodej osobních vozů a užitkové vozy a dodávky najdete v nabídce zastoupeny jen okrajově nebo vůbec, ale i na našem trhu působí specializované autobazary pro dodávky.

auto-moto-web.eu_dodavky-gruber_cz_01

Jedním z nich je Auto Gruber

Jedním z autobazarů s hlavním zaměřením na dodávky na našem trhu je například Auto Gruber. Tento bazar dodávek se nachází v Praze, konkrétně v městské části Praha 4 Kunratice. Již od roku 2004 se specializuje na prodej užitkových a také osobních vozů, hlavní zaměření je však na dodávky. Auto Gruber má ve své nabídce desítky různých značek, typů i velikostí dodávek. Samozřejmě nechybí ani vozy Ford Transit, již dlouhodobě nejpopulárnější druh dodávek. Věděli jste, že v roce 2013 byl vyroben Ford Transit s pořadovým číslem 7 milionů? Více čtěte ZDE. Druhů a značek dodávek je ale v nabídce Auto Gruber mnohem více. Všechny mají ale jednu společnou vlastnost. Jakou?

auto-moto-web.eu_dodavky-gruber_cz_02

Skvělý mechanický stav

Ne všechny ojeté dodávky mají možnost se dostat do nabídky Auto Gruber. Tento autobazar se totiž specializuje na prémiový dovoz dodávek z Belgie, Francie, Německa, Nizozemska a dalších zemí z EU. Všechny vozy jsou velmi pečlivě vybírány a musí být v perfektním konstrukčním stavu, aby vydržely ještě dlouhé roky spolehlivého provozu.

1 komentář

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>