Bugatti chce představit novinku

S čím je automobilka Bugatti spjata? Je to samozřejmě automobilový průmysl, přesně potom takové automobily, které dnes patří mezi ty, které jsou na světě těmi skutečně nejrychlejšími. Podíváme-li se na aktuální špičku v portfoliu této automobilky, je to Bugatti Veyron. Jak ale poslední zprávy z automobilky jasně naznačují, budoucnost by měla patřit dalšímu modelu. Půjde o Vision Gran Turismo.

Zatím jenom ve virtuálním světě

Pokud si děláte zálusk, musíme vás zklamat. Jde zatím jenom o fiktivní představu, která se bude týkat nové hry Gran Turismo. Pokud si tedy s tímto novým modelem automobilky budete chtít pojezdit v reálném světě, čeká vás smůla. Naopak v tom virtuálním to nebude problém. Konkrétně půjde o možnost ovládnout celých 1 500 koňských sil pod kapotou, stejně jako o možnost využít maximálních rychlostí, která bude 460 kilometrů v hodině. Zatímco v reálu už se jedná o téměř nepředstavitelnou rychlost, ve světě počítačových her není tato hodnota ničím neuvěřitelným. Tak proč se o tom nepřesvědčit?

Realita? Alespoň zprostředkovaně

Jelikož se hned po uvedení prvních zpráv začalo spekulovat o tom, zda auto bude dostupné i v reálu, přišla automobilka s jasným sdělením. Možná i pro to, že se plánuje stoleté výročí automobilky, by se model Vision Gran Turismo mohl objevit i v reálním světě. Samozřejmě půjde o skutečný model vozu, v plnohodnotném měřítku. Cílem automobilky je to, aby byl vůz skutečně stoprocentně podobný tomu, se kterým si budete moci zajezdit zatím jenom po virtuálních okruzích v rámci své televize, stejně jako v rámci počítačové obrazovky. A kdo ví, třeba právě díky tomuto kroku už nebudeme psát jenom o virtuálním modelu, ale budeme psát o tom, že se chystá skutečně model reálný. Určitě by to nebylo poprvé, kdy se vlivem velkého úspěchu objevil model, se kterým se ani nepočítalo.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>