Vsaďte na perfektní dopravní prostředky do města

skutrJezdit po velkých městech autem rozhodně není nic příjemného. Zvláště v dopravních špičkách totiž více stojíte, než jedete. To logicky může zkomplikovat všechny vaše plány, jelikož přijedete pozdě do práce, na schůzku, nebo kamkoliv jinam. I proto je vhodné volit pohodlnější možnosti dopravy po městě, a nejenom po něm. A jednou z možností je určitě skútr 125 ccm, který patří mezi jedny z nejoblíbenějších dopravních prostředků ve městě. Ostatně stačí se podívat třeba do řady italských měst, jak jejich řidiči ladně projíždějí kolonami bez toho, aby se museli zdržovat jako řidiči v autech. A stejný pocit můžete zažívat i vy sami. Nejenom, že ušetříte i mnoho času, ale také finance za pohonné hmoty. Pozitivem z hlediska peněz jsou ale i pořizovací náklady, jelikož nový skútr lze v pohodě získat již za pár desítek tisíc korun.

Skvělá volba i na jízdy mimo město

A zatímco ve městě si budete libovat v kompaktních rozměrech a možnosti bez problémů projet stojící kolonou, mimo město vás jistě zaujme výkon daných skútrů. Díky němu tak můžete bez problémů jet i rychlostí překračujících 80 kilometrů v hodině, čímž se tento motocykl stane dokonalou náhradou za vaše zbytečně velké auto. Přidejte k tomu také o mnoho nižší spotřebu, nebo levnější povinné ručení. I vám tak bude jasné, že chybu rozhodně neuděláte.

elektrokoloDo města také na kole

Samozřejmě skútr rozhodně není jedinou možností, jak se ve stojících kolonách proplétat. Jednoduchou cestu vpřed totiž nabídne i kolo. Zapomeňte ale na těžké šlapání a vysokou únavu po každé cestě. Alternativou jsou určitě špičková elektro kola, a to stejně jako skútr ideálně od značky Kentoya. Díky takovému kolu tak stačí myslet pouze na pravidelné dobíjení baterie, a jinak vás během jízdy nemusí nic trápit. Samozřejmostí jsou poté praktické blatníky, nebo také nosič umístěný pod zadním kolem, díky kterému pohodlně převezete i jakýkoliv náklad.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>