Uvažujete nad koupí nového vozu?

fabiaTaké váš stávající vůz nesplňuje vaše požadavky na kvalitu, spolehlivost, nebo bezpečnost? Potom je ideální doba k tomu, vyměnit ho za model nový. Samozřejmě současný výběr na tuzemském trhu je více než široký a tak se vám zcela jistě bude hodit tip, se kterým rozhodně chybu neuděláte. Perfektní volbou totiž může být nová Škoda Fabia. Již třetí generace tohoto oblíbeného a vyhledávaného modelu opět posouvá možnosti kupředu a tak nabídne kombinaci dynamiky, příjemného vzhledu, ale i skvělých moderních prvků a systémů. Vše zabaleno do moderního a elegantního vzhledu, který zaručeně upoutá na první pohled.

škoda rapidZkuste i všestranný Rapid

Ať už potřebujete vůz pro vaši rodinu, pro rodinné nákupy, nebo třeba dovolenou, rozhodně nemusíte zoufat. Vaše očekávání zcela určitě splní Škoda Rapid. Svou všestrannost dokáže i tím, že stačí sklopit zadní sedadla a stávající objem zavazadelníku 550 litrů rázem naroste na hodnotu 1 490 l. Skvěle vás ale vůz zaujme i po stránce designu, kdy hlavní důraz byl kladen na propracované světlomety a masku chladiče. Vše poté doplňuje řada dynamických a ostrých, ale přesto příjemně elegantních linií, které zaručeně okouzlí každého.

Referenční vůz je výhodnou investicí

A pokud vaše finanční nedostačují, nezoufejte. Můžete využít nejenom výhodného financování či operativního leasingu, ale máte možno vybírat i z kategorie, kterou jsou referenční vozy. Jedná se o zhruba 1 – 2 roky staré modely aut, které jsou však v perfektním technickém stavu. Máte totiž jistotu, že byly využívány výhradně autosalony, v rámci předváděcích jízd a podobných nabídek. Často tak mají vozy velmi dobrou výbavu i silnou motorizaci. To vše s jistotou výrazně nižší ceny, než u vozů zcela nových. Jsou tak ideální volbou v případě, kdy je pro vás investice do nového vozu nedostupná, ale zároveň se nechcete nechat napálit nepoctivými autobazary.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>