Potřebujete převézt náklad i osoby? Víme, co pomůže

Přeprava nákladů, ale i osob. To je oblast, která se neustále rozvíjí, a setkáváme se v ní v mnoha oblastech našeho života. Třeba i jako soukromé osoby, které čas od času potřebují třeba jenom něco přestěhovat. O něco více potřeb mají podnikatelé a firmy. Co pro ně současný trh nabídne?

Dodávka je pro drobné podnikání jako stvořená

Jste řemeslník? Nebo váz živí přeprava kusových zásilek? V obou případech hledejte kombinaci praktičnosti, nízké spotřeby i komfortu. Nejlepší volbou jsou klasické dodávky, do 3,5 tuny. Na ty vám navíc stačí i běžný řidičský průkaz. Pokud však podnikáte v oblasti přepravy, kde je dodávka už nedostačující, pomohou nákladní auta. Aktuální možnosti jsou spojeny jak s dopravními prostředky do 7,5 tuny, tak i variantami, které tuto provozní hmotnost přesahují.

Jak na mezinárodní, i dálkovou vnitrostátní dopravu?

Zde už mohou náklady na jednu cestu poměrně růst. To znamená, že je třeba pojmout co nejvíce nákladu. Co je správnou volbou? Jsou to samozřejmě kamiony. Tedy kombinace tahače a návěsu, který je jako stvořený primárně pro velkoobjemovou paletovou přepravu. Převážet však lze i řadu dalších věcí.

Mluvíme-li naopak o dálkové přepravě lidí, dominují autobusy. Ty moderní už nabídnou komfort pro cestující, klimatizaci, ale i bezpečnostní pásy, které zajistí dodržení předpisů i to, že v případě nehody budou eliminována jakákoliv zranění.

Pořizovací cena nemusí být drahá

Co koupit v případě našich potřeb, to již víme. Jak je to ale s pořizovací cenou? Pokud chceme vůz nový, a nemáme hotovost, nabízí se:

  • Finanční leasing
  • Operativní leasing
  • Půjčka

Jsou ale i možnosti, jak pořizovací cenu celkem zajímavě snížit a přitom pořídit kvalitní dopravní prostředek. Je to bazar nákladních vozidel, který by nás měl zajímat. I v tomto segmentu, stejně jako v oblasti osobních vozidel platí, že během prvních let ztrácí vozy většinu své hodnoty. A toho lze při nákupu chytře využít.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>