Kvalitní olej zvýší životnost motoru i převodovky

Jste milovníci automobilů, kteří svůj vůz berou jako člena rodiny a rádi naslouchají bezchybnému chodu jeho motoru? Jenže dokonalé vrnění plechového miláčka vyžaduje dostatečnou péči. Pokud se o něj nebudete dobře starat, sotva se vám odvděčí bezchybným výkonem, do kterého se rádi zaposloucháte. Kromě pravidelných servisních prohlídek a údržby musíte autu zajistit i kvalitní kapalinu, kterou ho napojíte, tedy olej.

Stabilní kontrola kvality funguje

Pokud oleje vybíráte, měli byste se zaměřit na stabilní kvalitu, kterou nabízejí například Millers Oils. Je velmi důležité, že se všechny oleje se vyvíjejí, vyrábí i balí v anglickém závodě Millers Oils a tím je zaručena jejich stabilní kvalita v průběhu času. Mnohdy totiž výroba na jednom místě a balení na jiném mají negativní vliv na výrobek. V tomto případě ale naštěstí sledování kvality probíhá celou dobu na jednom místě.

Snížíte tření, opotřebení i spotřebu paliva

Můžete vybírat motorové oleje pro naftové i benzínové agregáty vašich vozů. Obsahují například nanočástice, které pomáhají

  • Výrazně snížit tření
  • Snížit opotřebení součástek motoru
  • Snížit spotřebu paliva

Tření a opotřebení součástek může být díky olejům s nanočásticemi nižší až o 32 %, dále se díky nim zvyšuje výkon i spolehlivost motoru. Klesá koeficient tření při zahřátí motoru, což má pozitivní vliv na snižování spotřeby paliva.

Budete mnohem lépe řadit

Doplněny o nanočástice jsou i převodové oleje. I u nich dochází díky této příměsi například ke snížení tření mezi jednotlivými součástkami převodovky, a to až o 50 %. Přičemž opotřebení se může snížit například až o 63 %. Řazení je také mnohem snazší. Výběr oleje a jeho výměnu proto není dobré podceňovat. Pokud zvolíte ten nejvhodnější olej pro váš vůz a nezanedbáte výměnu, výrazně tím prodloužíte život motoru i převodovky.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>