Hledáte zajímavý vůz? Zkuste Citroën C4

citroen2Značka Citroën má nejenom na našem trhu poměrně dlouhou tradici. Už odnepaměti je spojena s mnoha moderními technologiemi, což se plně projevovalo na kvalitě nabízených vozů. Příklad může být i model Citroën C4. Na mysli máme jeho modernizovanou verzi, která je aktuálně k dostání i u nás. A čím vás nadchne? Podívejme se na přednosti.

Design si drží svůj směr

Na první pohled praktický vůz, který však umí zaujmout i svým designem. Elegantní a do posledního detailu vyladěné linie, chromované lišty a špičkové materiály jsou symbolem toho, že jak exteriér, tak ani interiér vozu po designové stránce nezklame. Přitom není nijak snížena celkový ergonomie vozu. Pohodlné nastupování a nakládání zavazadel, dostatek místa pro všechny pasažéry, nebo ovládací prvky na dosah ruky. To jsou fakta, kterými Citroën C4 uchvátí.

citroen1

 

Můžeme vyrazit

Nejenom vzhled a praktičnost jsou aspekty, na které při výběru toho správného vozu hledíme. Opomenout nesmíme ani jízdní vlastnosti. Komfortní nastavení podvozku, výkonné motorizace, šestistupňová převodovka a přesné řízení. To vše jsou jistoty spojené s tím, že do svého cíle dojedete vždy bez problémů

Jistotou je také vaše bezpečnost, které je spojena s unikátními systémy. Zatímco konkurence končí u nabídky airbagů, C4 nabídne širokou škálu systémů aktivní bezpečnosti. Je to systém sledování mrtvého úhlu, asistent rozjezdu kopce, stejně jako dnes už základní systémy typu ABS a ESP.

citroen3

Těšte se z novinek

Jak jsme zmínili, je to právě modernizovaný model Citroën C4, který si můžete pořídit i vy. Kde? Třeba u autorizovaného dealera Citroen Carling. V rámci naší recenze bychom neměli zapomenout ani na několik podstatných novinek, které tuto verzi opět posouvají o pořádný kus kupředu. Jsou to třeba bixenonové natáčecí světlomety, sedmipalcový dotykový panel v interiéru, nebo úsporné motory PureTech a BlueHDI. A co vy – ještě o tomto voze stále pochybujete? Rozhodně není důvod.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>