Grand Prix České republiky se nezadržitelně blíží

Stejně jako všechny předchozí roky, i letošní rok budou mít všichni motorkáři v srpnu svůj svátek. Tedy abychom byli konkrétní, máme na mysli akci Grand Prix České republiky, která se uskuteční na Masarykově okruhu v Brně, a to v termínu 15. až 17. srpna roku 2014. Díky tomu tak budou mít tuzemští fanoušci možnost shlédnout ty nejlepší a také své nejoblíbenější jezdce naživo, a to po celé tři dny, kdy se bude motocyklová velká cena konat.

Prodej vstupenek pomalu končí

Pokud se také rozhodnete na tuto událost zavítat, nezapomeňte, že předprodej vstupenek končí již 28. července. Od té doby budou k dostání výhradně na místě, a to logicky za vyšší, zhruba o 500 korun dražší ceny. Samozřejmostí je, že samotná vstupenka platí na celý víkend, tedy od pátku do neděle.

Těšte se na závody Moto3, Moto 2 a samozřejmě Moto GP

A co vás tento srpnový víkend čeká? Samozřejmě to nebudou jenom tréninky, ale i to nejdůležitější, a to závody hlavních tříd tohoto motocyklového sportu. V něm samozřejmě figurují i česká želízka v ohni. Ve třídě Moto 3 je to konkrétná Jakub Kornfeil a Karel Hanika. Vyšší třída Moto 2 poté nabídne podívanou na o něco zkušenější borce, kde však čeští zástupci chybí. Kde však zaručeně nechybí, to je královská kubatura, a to závody Moto GP, kde o své umístění bojuje aktuálně jeden z nejznámějších jezdců, a tím je Karel Abraham, známý i pod přezdívkou Abaja.

A jak se mu letošní ročník daří? Aktuálně je umístěn na sedmnáctém místě, které dle jeho slov sice není ideální, ale rozhodně udělá vše proto, aby se posunul výše. V Brně však nemusíte nutně fandit jenom jemu, ale i aktuálně třeba i třem nejúspěšnějším jezdcům seriálu, kterými jsou Marc Marquez, Dani Pedrosa a Valentino Rossi. Zkrátka světová špička, která si zaručeně zaslouží i váš obdiv. Jelikož je ale před námi ještě řada závodů, vše se může radikálně změnit – i když náskok prvního jezdce je poměrně velký.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>