Autorádio s navigací Vás dovede vždy do cíle

Autorádia s navigací jsou neocenitelným pomocníkem na cestách. Nezáleží na tom, jestli jedete o tři vesnice dál, nebo míříte přes půl Evropy na dovolenou k moři. Nikdy nevíte, co se může stát, kde se můžete zamotat, nebo špatně odbočit, a co to pro vás bude znamenat. Proto není při cestování nad to mít kvalitní navigaci s nejnovějšími mapami, a všem podobným problémům se vyvarovat. Nestane se vám s ní, že byste se ztratili, nevěděli, kde jste, nebo že by vás překvapila objížďka či uzavírka. Nehledě na to, že moderní navigace vám dnes již hlásí i radary, práce na silnici, nebo kolony, a usnadňují vám reakci na nečekaná zdržení provozu. A autorádio s GPS, pochopitelně, spojí dvě zařízení, která byste si museli pořídit, do jednoho. Umožní vám poslouchat muziku nebo zprávy, a zároveň vám bude ukazovat cestu dál.

Autorádia s GPS jsou pořád jen autorádia

Při vybírání autorádia však nesmíme zapomenout, že i autorádia s navigací jsou pořád především autorádia, a některé jejich parametry nepotlačí ani sebelepší navigace nebo další doplňky. Je potřeba myslet především na to, že každý model auta má pro sebe vlastní model autorádia, a tak, i kdybyste se hodně snažili, autorádio určené pro vůz značky Peugeot nerozjedete v autě, pocházejícím z montážních pásů firmy Škoda. Určitě by vás také měly zajímat rozměry autorádia, aby se vám do auta vešlo. Neměli byste opomenout ani další důležitá fakta, jako je například napájení, nebo výstupní výkon celého zařízení. To jsou totiž body, na kterých je celé fungování autorádia závislé. Teprve pak stojí za to zkoumat další příslušenství autorádia, jako je možnost přehrávat CD nebo DVD, používat GPS navigaci, nebo třeba připojit telefon.

 Autorádia s GPS od TonyStore.cz – vždy aktuální

Pokud tedy všechny parametry sedí, pak teprve můžete hledat mezi vybranými autorádia s GPS navigací. A tomu přirozeně přizpůsobit parametry. Pokud vám jde především o navigaci, je vám asi jedno, jestli lze autorádio ovládat i zvenčí auta, nebo ne, ale bude vás určitě zajímat displej. Přesněji řečeno jeho důležité parametry, jako je například jas, nebo rozměry a úhlopříčka. Opravdu na tom záleží, protože v mapě, zobrazené na malém tmavém displeji, se nevyznáte. Dobré taky bude, když bude mít autorádio možnost připojení USB. GPS mapy totiž musíte čas od času aktualizovat, abyste měli jistotu, že vás dovedou vždy na správné místo, a to je třeba dělat přes internet. A připojení k počítači a aktualizace je asi nejlepší a nejjednodušší možností, jakou můžete zvolit. Naštěstí však dnešní trh s 2DIN autorádii (protože toto příslušenství je součástí právě 2DIN autorádií) je tak široký, že je velmi malá pravděpodobnost, že byste nenašli takové, které bude vyladěné přímo pro vás. Pak ho stačí jen koupit, nebo objednat, zabudovat do auta, a můžete směle brázdit širé dálky beze strachu, že se na cestách ztratíte. Více info se dozvíte nawww.TonyStore.cz.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>