Audi R8

Pojďme se podívat na všechny ty změny, Audi rozhodla , aby R8 Supercar šel šest let poté na prodej . Venku jsou pouze nová světla , Oprášené výfukové potrubí a mřížka na přední straně . Uvnitř je několik dalších hliníkových výplní a podpora z dobrovolné normy pro věci, jako satelitní navigace , Bluetooth a iPod připojení .

Ale je tu něco víc, než se hned na první pohled zdá , z nichž nejdůležitější je ve formě sedmistupňovou dvojspojkovou převodovkou nahradit automatizovanou šestistupňovou manuální převodovku nalezené v předchozích dvou verzích R8.

Nevěřte příšil tvrzení Audi ,že klesne na dobu 0-62 mph o 0.3sec jak V8 4,2 litru a verze 5.2 litru V10 , protože to se stane jen, pokud budete používat svůj nový launch control pokaždé. Zaměřit se na skutečnost, že jeden slabý článek v R8 byl nyní nahrazen . To stojí navíc 89 900Kč , které zní jen strmě , až si uvědomíte, že je to méně než cena za čalounění motorového prostoru karbonovým vláknem .

R8 nemá tedy nic nového než několik vizuálních vylepšení a novou převodovku . I když všichni členové zůstávají , jejich počet zvětšil o nový přírůstek ,524bhp R8 Plus , v podstatě produkční verze limitované edice R8 GT s 25bhp více než standardní V10 , zakázkové nastavení odpružení a brzdových kotoučů uhlík – keramické .

Není to další moc si všimnete tolik , pro rychlé i když jeho 3.5sec 0-62mph nepochybně je , že je to mizivé o desetinu rychlejší než normální V10 . Významnější je, o kolik ostřejší je šasi nejen díky svému novému zavěšení , ale také snížení v neodpružené hmotnosti na každém rohu.

Problém je, že Audi chce 3 954 825Kč na V10 Plus s novou převodovkou , 372 000Kč více, za standardní automatické V10 a masivních 1 023 000Kč více než V8 s novou převodovkou . A protože je to menší motor, který poskytuje R8 nejsladší manipulaci , stále počítejte s tím , že je to nejlepší stále schopné superauto.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>